UWAGA

Zebranie Zarządu Aeroklubu Północnego Mazowsza dnia 17.12.2012 (poniedziałek)
o godz. 17.00 w budynku APM.

05.11.2012

W sobotę 27 października w Hotelu IMPERIUM, przy pięknie udekorowanej sali w charakterze lotniczym, odbyło się spotkanie z okazji zakończenia sezonu lotniczego 2012. W zakończeniu wzięło udział ok. 50 osób, wśród których byli członkowie Aeroklubu Północnego Mazowsza oraz goście zaproszeni.
Prezes APM Dariusz Barłożek powitał przybyłe osoby oraz złożył podziękowania za udany i bezpieczny sezon 2012. Omówione zostały imprezy minionego sezonu lotniczego m.in. Dzień Dziecka pod nazwą „Skrzydlaty Przasnysz”, wycieczki przedszkolaków na lotnisko, dożynki powiatowo-gminno-miejskie oraz obchody X-lecia istnienia APM! Obecny Dyrektor Beata Mazurek poprosiła pil. Piotra Bońkowskiego oraz pil. Pawła Sadzińskiego o podsumowanie działania sekcji szybowcowej i samolotowej. Zostały wręczone dyplomy uczniom, którzy w sezonie 2012 ukończyli kurs do licencji pilota samolotu turystycznego oraz szkolenia szybowcowego. Na szczególne uznanie zasługuje uczeń Mateusz Pakulski, który rozpoczął szkolenie samolotowe 25 lipca a w chwili obecnej jest po egzaminach i czeka na wydanie licencji. Podziękowania trafiły również do osób, które udzielają się w Aeroklubie Północnego Mazowsza - swoją pomocą i życzliwością przyczyniają się realizacji planów i zamierzeń organizacyjnych Stowarzyszenia. Sławomir Regulski i Grzegorz Smoliński zachęcali do rozwijania nowej pasji jaką jest modelarstwo - małych modeli samolotów w Aeroklubie Północnego Mazowsza.
Miłym zaskoczeniem dla wszystkich był występ Wiesława Smolińkiego, który zaśpiewał piosenkę „Przyjaciele z lotniska”. Zabawa trwała do białego rana!
Zdjęcia dostępne w GALERII